| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | Works with the Google Assistant, Works with Amazon Alexa |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2ch, Dolby Digital |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 1 USB 2.0, CI+ Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 49 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 95.7 x 25.1 x 62.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | a7 Gen 9 AI Processor 4K |
