| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, USB, CI Slot |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 95.9 x 20.0 x 61.8 cm |
| Цвят | Black |
