| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | Apple AirPlay 2 support |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 10W, Dolby Digital |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB 2.0, Cl Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 77 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.6 x 29.2 x 77.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 100 mm |
| Други | a7 Gen 9 AI Processor 4K |
