| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | Apple AirPlay 2 support |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 10W, AI Sound Pro |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, USB, Cl Slot |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 64 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.8 x 23.0 x 77.6 cm |
| Цвят | Black |
