| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | OLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Smart асистент | Works with Apple Home, Google Cast |
| Честота, Hz | 120Hz (up to 165Hz) |
| Тунер | DVB-C/T2/S2 |
| Аудио | 40W, 2.2 Channels, Dolby Atmos, Clear Voice Pro |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB 2.0, eARC (HDMI 2), 2 RF in, Slot CI, SPDIF (Optical Audio Output) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 76 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 122.2 x 47.0 x 70.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |
| Други | Alpha 11 Gen 3 AI Processor 4K |
