| Размер на екрана, inch | 40" (101.6 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart, YouTube, Netflix TV, Amazon |
| Smart асистент | Works with Amazon Alexa, Works with Google Assistant |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 12W, 2x 6W full range speaker, Dialogue, Music, Original, Entertainment, Equalizer, Vocal Boost, AVL Mode, Night mode |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 89.3 x 20.2 x 53.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Други | Titan OS; HLG, HDR10, Remote control |
